BlaBlacar

Znajdź kierowców,
oszczędzaj na przejazdach!

Zarejestruj się i odkryj naszą stronę:

albo

Masz już konto? Zaloguj się


Jedziesz dokądś?
Możesz też zaoferować wspólny przejazd

Jak to działa
- 3 proste kroki

 1. 1

  Masz wolne miejsca w samochodzie?
  Zaoferuj przejazd.

  Zaplanuj trasę,
  godzinę odjazdu i cenę za wolne miejsce.

  Szukasz przejazdu?
  Skorzystaj z BlaBlaCar.

  Szukaj kierowców jadących
  w Twoją stronę i wybierz pasującą Ci osobę.

 2. 2

  Skontaktuj się z wybranym użytkownikiem

  Pasażerowie kontaktują się z kierowcami
  i potwierdzają szczegóły przejazdu.

 3. 3

  Podróżujcie wspólnie

  Podróżujcie razem! A po wspólnym przejeździe wystaw
  współpodróżującym ocenę i pomóż w budowaniu społeczności BlaBlaCar.

Już ponad 30 milionów zadowolonych użytkowników
podróżuje z BlaBlaCar.
Dołącz do nas!

Oszczędzaj na przejazdach

Dzięki wspólnym przejazdom użytkownicy BlaBlaCar dzielą się kosztami podróży. Kierowcy wydają mniej na paliwo i utrzymanie samochodu, a pasażerowie oszczędzają dzięki atrakcyjnej cenie za przejazd.

Poznaj ludzi jadących w tym samym kierunku

Wspólna podróż to także towarzystwo i świetna zabawa. Możesz poznać ciekawych ludzi, z którymi porozmawiasz na interesujące Was tematy.

Bądź przyjazny środowisku

63% samochodów jeżdżących po naszych drogach nie wiezie pasażerów przepełniając drogi i zanieczyszczając środowisko. Dzięki wykorzystaniu wolnych miejsc, wspólne przejazdy czynią podróżowanie samochodem bardziej efektywnym i zrównoważonym.

Twoje poczucie bezpieczeństwa
jest dla nas kluczowe.
Pracujemy nad tym nieustannie.

Informacja o ubezpieczeniu

Według informacji uzyskanych od ubezpieczycieli, pokrywanie kosztów podróży przez pasażerów nie ma wpływu na ważność Twojego ubezpieczenia komunikacyjnego. Ograniczamy liczbę miejsc w samochodach i wysokość opłat, aby cena za przejazd pokrywała koszty podróży, ale nie stanowiła dodatkowego przychodu kierowcy.

Zaufana społeczność

Bezpieczeństwo korzystania z naszego serwisu osiągamy upewniając się, że każdy użytkownik występuje pod swoją prawdziwą tożsamością. Po każdym wspólnym przejeździe użytkownicy wzajemnie wystawiają sobie oceny, dzięki czemu BlaBlaCar stanowi społeczność opartą na zaufaniu.

Twoja prywatność

BlaBlaCar prosi o Twój numer telefonu i adres e-mail, aby ułatwić Ci kontakt z innymi użytkownikami w celu zaplanowania wspólnego przejazdu. Poufność Twoich danych jest w pełni zachowana: dzięki możliwości ukrycia numeru Twój numer będzie niewidoczny dla osób trzecich. Nasz wewnętrzny system komunikacji pozwala Ci wysyłać wiadomości e-mail do innych użytkowników bez ujawniania Twojego adresu e-mail.

Zespół Wsparcia.

Naszą stałą troską jest to, aby interakcje między użytkownikami były zawsze odpowiedzialne i kulturalne. Dlatego treści publikowane przez użytkowników są moderowane. A jeśli kiedykolwiek będziesz nas potrzebował, Zespół Wsparcia jest codziennie do Twojej dyspozycji - tak, aby korzystanie z serwisu BlaBlaCar było dla Ciebie możliwie efektywne i przyjemne.